poniedziałek, 24 listopada 2014

Blogowanie pod jemiołą - kalendarz adwentowy

Pamiętam jak przed Halloween chodziłam po Galerii Krakowskiej szukając jakichś gadżetów do wykorzystania na lekcji. Okazało się jednak, że szukanie takich rzeczy kilka dni przed Halloween, to kiepski pomysł - albo miałam pecha, albo nic już w sklepach nie zostało. Zaskoczyło mnie wówczas jedno - choinki, Mikołaje, bombki, łańcuchy... (był wtedy koniec października, coś po 20-stym) Cóż,  cyk Walenty, na bok sentymenty... handel rządzi się swoimi prawami. My jednak wkraczamy z naszą akcją stosownie miesiąc wcześniej - mając nadzieję, że wpisy Was zainteresują i wprowadzą powoli w świąteczny nastrój.

"Blogowanie pod jemiołą". O co w tym chodzi?W tym roku blogerzy językowo-kulturowi przygotowują się wspólnie do świąt! 
W trakcie 24 dni grudnia 24 blogerów  będzie publikowało specjalne adwentowe wpisy. Jedno okienko w kalendarzu, jeden wpis, jeden bloger. Jak możecie zauważyć na kalendarzu Learn English Śpiewająco opublikuje swój świąteczny wpis 23 grudnia. Co przygotowują blogerzy? Będzie dużo ciekawych wpisów, konkursy dla czytelników i mnóstwo dobrej zabawy. Klikajcie w kalendarz i śledźcie wpisy, będzie się sporo działo i każdy zainteresowany językami i kulturą znajdzie tu coś dla siebie. Jeśli lubicie akcję "W 80 blogów dookoła świata", to pewnie ucieszy Was fakt, że w "Blogowaniu pod jemiołą" wezmą między innymi udział blogerzy znani Wam z tamtej akcji (która nadal niezależnie się rozwija).

Wydawnictwo PONS objęło patronatem naszą akcje i z tej okazji ma dla Was specjalny rabat. Wystarczy przy zakupach na stronie internetowej wydawnictwa wpisać kod, który widzicie na obrazku poniżej. Sklep internetowy znajdziecie tutaj -> KLIK

Na facebooku znajdziecie oficjalną stronę wydarzenia -> KLIK


A oto i nasz kalendarz: Image Map

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...